Operator Maszyn

Polska, Podlaskie, Kołaki Kościelne | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Podlaskie, Kołaki Kościelne
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0032204
Data publikacji:
2021-01-13
Oferta ważna do:
2021-02-12

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych/automatów i zgrzewarek do opakowań,
  • ustawianie i obsługa wytłaczarek do rozdmuchu folii,
  • usuwanie drobnych usterek.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4 brygadowym.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • premie uznaniowe,
  • praca w systemie zmianowym,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • firma znajduje się w okolicach Zambrowa.