Key Account Manager z j. niemieckim

Polska, Dolnośląskie, Wrocław | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Dolnośląskie, Wrocław
Branża:
Handel detaliczny i hurtowy
Nr ref.:
00106830
Data publikacji:
2024-04-02
Oferta ważna do:
2024-05-02

Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów firmy na rynku niemieckim
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad klientami portfelowymi
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych rozwiązań produktowych we współpracy z działem projektowych
  • Prowadzenie prezentacji, negocjacji i spotkań handlowych
  • Raportowanie pracy zgodnie z wymogami wewnętrznymi

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług/produktów B2B
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2/C1
  • Mile widziane doświadczenie w branży MICE/POS

Oferta:

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miejsce wykonywania pracy: Warszawa lub Wrocław;
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w uznanej firmie