Konsultant telefoniczny- branża ubezpieczeniowa

Polska, Mazowieckie, Warszawa | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa
Branża:
Obsługa klienta/Call center
Nr ref.:
00107831
Data publikacji:
2024-05-13
Oferta ważna do:
2024-06-12

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa połączeń przychodzących w zakresie ubezpieczeń na życie
  • Obsługa systemów informatycznych
  • Prace logistyczne i biurowe
  • Dbanie o wizerunek firmy

Oczekiwania:

  • Biegła obsługa komputera
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoka kultura osobista

Oferta:

  • Umowa zlecenie
  • Praca na pełen etat w godzinach: 8.30-16.30
  • Wynagrodzenie: 30zł brutto/h
  • Lokalizacja biura: Warszawa, Centrum