Analityk finansowy

Polska, Podkarpackie, Mielec | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Podkarpackie, Mielec
Branża:
BPO/SSC
Nr ref.:
00103911
Data publikacji:
2023-11-28
Oferta ważna do:
2023-12-28

Zakres obowiązków:

  • Analiza odchyleń;
  • Raportowanie kluczowych danych finansowych oddziału PLS;
  • Wsparcie działu księgowego w codziennej pracy;
  • Analiza okresowych raportów o sytuacji finansowej firmy (planów budżetowych, bilansu, cash flow, deklaracji rozliczeniowych firmy dla ZUS, GUS, Urzędów Skarbowych);
  • Współpraca oraz koordynacja prac związanych z audytem wewnętrznym oraz zewnętrznym;
  • Koordynacja wdrożenia systemu finansowego w oddziale HPL;
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego w ramach zajmowanego stanowiska.

Oczekiwania:

  • Min. 6 msc. doświadczenia na stanowisku Analityka Finansowego lub udział w stażu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe (finanse) lub pokrewne (np. matematyka);
  • Bardzo dobra znajomość Ms. Excel (tabele przestawne, tworzenie wykresów, ,,wyszukaj pionowo''
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne;
  • Dokładność, terminowość;
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym: 2 dni zdalnie/tyg, po okresie wdrożeniowym;
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków;
  • Premie świąteczne i uznaniowe;
  • Możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 7 a 8.